• Przedstawienie "Piękna i Bestia" w wykonaniu uczennic z klasy 3

• Wizyta Mikołaja - grupa Motylki

• Wyjazd do kina

• Mobilne Planetarium

Dnia 10 grudnia 2021 r. przedszkolaki mogły uczestniczyć w pokazie pt. "Historia małej Gwiazdki".Dnia 10 grudnia 2021 r. przedszkolaki mogły uczestniczyć w pokazie pt. "Historia małej Gwiazdki".

• Konkurs "Ozdoba na choinkę" - Grupa Motylki

• Akcja "Serce za odwagę"

Przedszkolaki z grupy Sówki wzięły udział w akcji "Serce za odwagę", wraz z rodzicami przygotowały piękne kartki z życzeniami dla kombatantów.

• Mikołajkowy Festiwal Sportowy Dreams&Teams - Grupa Pszczółki i Krasnale

• 11 listopada - Grupa Motylki

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty podjął decyzję o udzieleniu wsparcia finansowego 78 organom prowadzącym dla 190 placówek wychowania przedszkolnego, szkół i bibliotek pedagogicznych na łączną kwotę 1 115 286, 88 zł. Tym samym wsparcie finansowe otrzymują 94  placówki wychowania przedszkolnego (kwota: 247 266, 88 zł), 93 szkoły (kwota: 859 120, 00 zł), 3 biblioteki pedagogiczne (kwota: 9 000, 00 zł).

Między innymi Przedszkole Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Miłakowie otrzymało wsparcie w kwocie 3000 zł.

Dzień Pluszowego Misia - Grupa Motylki

W grupie Motylki z okazji Dnia Pluszowego Misia organizowany był konkurs plastyczny pt. "Mały Miś". Dzieci wspólnie z rodzicami wykonały pracę, za którą otrzymały nagrody i dyplomy.

• Dzień Pluszowego Misia - Konkurs - Grupa Pszczółki

Dnia 26.11.2021 r. w grupie 6-latków "Pszczółki" został rozstrzygnięty konkus plastyczny "Mój przyjaciel - pluszowy miś". Do konkursu zgłoszonych zostało 13 prac. Wczystkie prace zostały nagrodzone dyplomem oraz upominkiem.

• Dzień Pluszowego Misia - Grupa Krasnale i Słoneczka

W dniu 25 listopada 2021 r. obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji grupa 4-latków "Słoneczka" i 6-latków "Krasnale" przygotowała prace plastyczne pt. "Mój Miś". Swoje dzieła przedszkolaki przekazały na wystawę zorganizowaną przez Miłakowski Dom Kultury. Burmistrz Miłakowa Krzysztof Szulborski wraz z Zarządcą Miłakowskiego Domu Kultury Katarzyną Królak zrobili dzieciom miłą niespodziankę, przybywając do przedszkola i nagradzając je upominkami.

• Zimowe schronienie dla jeży - Grupa Pszczółki