• Obchody Święta Niepodległości 11 listopada

• Pasowanie na starszaka - Grupa Pszczółki i Krasnale

• Dzień Dyni - Grupa Pszczółki i Krasnale

• Wizyta w bibliotece - Grupa Sówki

29 września 2021 r. Sówki odwiedziły bibliotekę. Poznały pracę bibliotekarza i zasady korzystania z biblioteki oraz wykonały zakładki do książek.

• Dzień Jabłka - Grupa Motylki

• Dzień Jabłka - Grupa Sówki

• Jesienne prace - Grupa Krasnale

• Witamy jesień - Grupa Motylki

• Korale z jarzębiny - Grupa Pszczółki

• Dzień Przedszkolaka - Grupa Krasnale

• Ognisko grupowe połączone z sadzeniem wrzosów - Grupa Sówki

17 września 2021 r. Sówki wraz z rodzicami posadziły wrzosy w ogrodzie przedszkolnym. Były również zabawy ruchowe i ognisko.

• Międzynarodowy Dzień Kropki - Grupa Pszczółki

• Międzynarodowy Dzień Kropki - Grupa Krasnale

• Pierwsza pomoc - Grupa Krasnale

• Pierwsza pomoc - Grupa Pszczółki

• Jesienny kącik - Grupa Słoneczka

• Procedury bezpieczeństwa w czasie koronawirusa!

Zarządzenie Dyrektora i procedury zapewnienia bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem COVID-19

• Ukończenie Przedszkola

Dnia 23.06.2021 r. dzieci z grupy 6l "Biedronki" oraz 6l "Krasnale" uroczyście ukończyły przedszkole. Dzieci zaprezentowały bogaty występ atystyczny. Gośćmi honorowymi była Pani Dyrektor oraz Burmistrz Miłakowa. Na koniec pani dyrektor wręczyła naszym absolwentom dyplomy ukończenia przedszkola. Życzymy dzieciom owocnej pracy w szkole oraz udanego wypoczynku. *Więcej zdjęć oraz nagrania piosenek i tańców można obejrzeć na profilu społecznościowym Faceebook (Przedszkole Miłakowo).

• Z wizytą w szkole

Dnia 18.06.2021 r. grupy 6 letnie "Biedronki" oraz "Krasnale" zostały zaproszone do klas III SP w celu poznania nowej sali od przyszłego roku oraz poznania nowych Pań: Pani Kamilli oraz Pani Gosi. Dziekujemy za zaproszenie.

• Zajęcia sportowe

Dnia 08.06.2021 r. na boisku szkolnym odbyły sie zajęcia sportowe dla dzieci starszych z trenerem Akademi Sportowej. Mimo licznej grupy, dzieci wykonywały konkurencje sportowe doskonale.Dziękujemy za możliwość świetnej zabawy połączonej z aktywnością ruchową.